ÖDÜLLER

Sektörün önde gelen şirketlerinden aldığımız bu ödüller sizin sayenizde.
TEŞEKKÜRLER !

Pırıldar Sigortanın Gurur Tablosu

1990’dan bu yana Emeğin, Sadakatin ve Güvenin temsilcisi olduk. Çok çalıştık. Aldığımız bu ödül ve takdirler bizim için çok önemli olsa da müşterilerimizin yüzünde beliren bir tebessüm ile birlikte dile getirdikleri “Teşekkürler” ifadesinin yerini tutamaz. Her memnun müşterimiz bizi daha çok çalışmamız için motive ediyor.

Öncelikle bizimle birlikte çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza kurulduğumuz günden bu güne bizi yalnız bırakmayan müşterilerimize sonsuz teşekkürler.

AXA Sigorta 2016 Ödülleri

- AXA Sigorta TÜRKİYE Üstün Başarı Ödülü

PIRILDAR SİGORTA Acenteliği olarak, bu sene yine AXA SİGORTA’dan Türkiye çapında başarı ödülümüzü aldık, bizleri uzun senelerdir bu konumda tutan çalışma arkadaşlarıma, şubelerimize ve bizleri tercih eden müşterilerimize yürekten teşekkür ederim.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

- AXA Sigorta SAKARYA İL 1. 'liği

PIRILDAR SİGORTA Acenteliği olarak yine AXA SİGORTA’dan 2016 yılı Sakarya İl 1.’liği ödülü aldık, bu ödülü almamıza emeği geçen çalışma arkadaşlarıma ve acenteliğimizi tercih eden müşterilerimize yürekten teşekkür ederiz.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

AXA Sigorta 2015 Ödülleri

- AXA Sigorta TÜRKİYE Üstün Başarı Ödülü

PIRILDAR SİGORTA Acenteliği olarak AXA SİGORTA’dan Türkiye geneli üstün başarı ödülünü aldık, uzun senelerdir bizleri bu konumda tutan tüm müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi borç bilirim, sağolun iyili varsınız.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

- AXA Sigorta SAKARYA İL 1. 'liği

AXA SİGORTA İl Birincileri toplantısında PIRILDAR SiGORTA olarak birincilik plaketimizi AXA Murahhas aza Ali Erlat ve Bölge Müdürümüz Ebru Kolege’den aldık, bizlerin bu günlere gelmemizde katkı sağlayan tüm müşteri ve çalışma arkadaşlarıma yürekten teşekkür ederim

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

ERGO Sigorta 2015 Ödülleri

- ERGO Sigorta TÜRKİYE Üstün Başarı Ödülü

Pırıldar Sigorta Acenteliği olarak, ERGO Sigortada en yüksek segment olan Kutup Yıldız’ı başarı plaketini Bölge Müdürümüz Murat Çınar’ın elinden aldık. Bizi 25 Yıldır bu konumda tutan tüm müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarıma şükranlarımı sunarım, iyi ki varsınız.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

- ERGO Sigorta 2015 SAKARYA İL 1.' liği

Bu gün Antalya Rixos Otelde PIRILDAR SİGORTA Acenteliği olarak ERGO SİGORTA’dan SAKARYA İL 1.’ liği ödülünü aldık, bizlerin bu günlere gelmesinde desteği olan tüm müşterilerimize ve çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, iyi ki varsınız.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

2014 Maliye Bakanlığı Ödülü

Bu gün 2014 Yılında Sakarya’da en yüksek Gelir Vergisi Beyanında bulunan ilk 10 mükellef arasına girmemiz dolayısı ile Maliye Bakanı Mehmet Şimşek imzalı Teşekkür Belgesi aldık. Bizim bu günlere gelmemizde büyük katkısı olan tüm müşteri ve çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

AXA Sigorta 2014 Ödülleri

- AXA Sigorta Türkiye Üstün Başarı Ödülü

PIRILDAR SİGORTA acenteliği olarak Türkiye’nin 1 numaralı sigorta şirketi olan AXA Sigortadan çok değerli bir Başarı ödülü aldık. Türkiye geneli üstün başarı ödülü. Uzun senelerdir bizleri bu konumda tutan tüm müşteri ve dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.

Kurucu / Yönetici
Arif PIRILDAR

ÖDÜLLER